Chtěla bys cvičit doma, ale nemůžeš narazit na sympatické lektory a lekce, které by tě bavily? Řekněme si upřímně, že právě pro domácí cvičení je to jeden z opravdu důležitých faktorů. Jakmile tě to totiž nebude bavit, vypínáš monitor a cvičení je u konce. Tak mrkni na naše 3 tipy a třeba tě některý z nich nadchne 🤗🏃‍♀️🤸‍♀️.

Pilates s Kristýnou

Zdroj: onlinepilates.cz
     

Co je skvělého na pilates? Je vhodné pro všechny bez ohledu na věk, tělesnou hmotnost nebo úroveň kondičky. Cvičením si nejen zformuješ postavu, ale taky se zbavíš bolesti zad a posílíš pánevní dno. 

Kristý má na webu několik ukázkových lekcí, které si můžeš pustit zdarma a následně si zaplatit měsíční nebo roční členství (nevyjde draze 😉). Videa pořád přibývají a tak se nikdy nebudeš nudit. Kromě toho najdeš na blogu vždy měsíční plán vhodně zkombinovaných cvičení. 

Jestli jsi spíš na pomalejší cvičení a chceš se zaměřit na posílení středu těla, tohle tě bude bavit, ale zároveň tam najdeš i rychlejší HIIT cvičení, při kterém si pořádně zamakáš!

FITFAB Strong

Zdroj: fitfabstrong.cz 
     

Tohle určitě zkus, jestli si chceš občas pořádně zamakat, občas si dát během cvičení třeba 30 planků a občas si taky zablbnout a zatančit. Holky z FITFAB Strong jsou super, jejich nadšení uvidíš hned na první pohled a lehce ho na tebe během cvičení přenesou. 

Na jejich blogu a Instagramu najdeš nejen informace o cvičení, ale také zajímavé tipy, dávku motivace, informace o výživě i měsíční výzvy.

 

     

Navíc všechno zdarma, protože holky chtějí ukázat, že i ty nejlepší věci v životě jsou zadarmo. 

Jóga s Tomem a Sárou 

 Zdroj: Youtube
     

Pár, který žije jógou a cestováním. Srší z nich nadšení a pozitivní energie, takže pokud právě to potřebuješ, neváhej si na Youtube pustit jejich videa a sledovat je i na Instagramu. 

K dispozici mají různorodé lekce včetně pár meditačních videí. Kromě toho pořádají i živé lekce, o kterých se dozvíš právě na jejich Instagramu. 

 

   
Tak který z našich tipů tě zaujal? 😉 
17 04/12/21, 15:17 — Denisa Staňková